Все про вакцинацію від COVID-19

Вчора, 13 січня, відбувся вебінар «Професійні діалоги про вакцинацію» для медичних працівників Волинської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Полтавської областей. Це перший з серії п’яти вебінарів, що заплановані у січні.

 Теми, що разглядатимуться на вебінарі:
 – “Сучасний стан підготовки України до вакцинації від Covid-19”  (Олександр Заіка, лікар-епідеміолог, Завідувач відділу імунізації, Керівник національної програми імунізації, Центр громадського здоров’я МОЗ України)
 – “Вакцини від COVID-19” (Федір Лапій, Голова правління ГО “Батьки за вакцинацію”, к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.Шупика, Голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики).
– Запитання-відповіді (інтерактив з аудиторією). Модератор – Ірина Волошина, PhD, лікар, член правління ГО «Академія сімейної медицини України» та ГО «Батьки за вакцинацію».

Вебінари проводяться в рамках проєкту “Професійні діалоги про вакцинацію”, ініційованого Громадською організацією «Батьки за вакцинацію». Проект здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

 

 

Залишити коментар