В Ужгороді розпочались начання для мобільних бригад які вакцинуватимуть від COVID-19

 Сьогодні стартував перший дводенний тренінг для мобільних бригад, які вакцинуватимуть населення Закарпатської області проти COVID-19. Перші чотири бригади з Іршавського, Ужгородського, Хустського та Тячівського районів протягом двох днів опановуватимуть нюанси організації роботи по щепленню вакциною AstraZeneca/Oxford VVnr.
Загалом протягом тижня пройдуть навчання 8 мобільних бригад. У складі кожної – п’ятеро медичних фахівців лікарів та медсестер, які одразу розпочнуть роботу зі щеплення населення. На першому етапі – це близько 3 тисяч осіб. З яких – 2 тисячі медичні працівники.
    Протягом цього дня дня з медиками працювали регіональні тренери з вакцинації Павло Колесник та Тарас Микита. Обговорювалися наступні питання:
🔸 Національний та Регіональний плани розгортання та вакцинації,
🔸 вакцина AstraZeneca/Oxford VVnr (COVID-19): склад, вимоги до зберігання, транспортування, способи використання, введення та протипоказання,
🔸 імунізація та безпека вакцин глобальні рекомендації та питання, пов’язані з вакцинацією від COVID-19; вакцинацією організованих груп населення
🔸розрахунок потреби у вакцині та ін’єкційних матеріалах,
🔸організація стола для вакцинації,
🔸правильна техніка та місце введення вакцини
🔸 утилізація використаних ін’єкційних матеріалів за допомогою КБУ.

Залишити коментар