У межах проєкту «ПОРУЧ» стартує набір на групи психологічної підтримки для вчителів

Раніше проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ» охоплював лише групи для підлітків і батьків, чиє звичне життя зламала війна. Тепер ЮНІСЕФ запускає набір у групи для освітян.

Участь у таких зустрічах стане в нагоді вчителям, які потребують психологічної підтримки, хочуть поспілкуватися з іншими колегами та фахівцями-психологами про війну та те, як вчителі та учні її переживають.

До того ж це можливість обмінятися інформацією, дізнатися щось нове як про емоції дітей, які живуть у ситуації війни, так і про себе та свої емоції, а ще одержати фахові поради від психологів «ПОРУЧ». Важливо, що в межах проєкту працюють професійні психологи з навичками допомоги людям, що пережили війну.

Зустрічі відбуватимуться в ZOOM двічі на тиждень упродовж місяця. Кожна онлайн-конференція триватиме 60 хвилин. У кожній із них буде не більш як 10 учасників і ведучий-психолог. Час зустрічей погоджуватимуть із кожним учасником. Участь — безкоштовна. Щоби долучитися, заповніть форму — з Вами сконтактуються організатори.

Зокрема, будуть такі теми для обговорення: як підтримати себе та дітей, як керувати емоціями в складні часи, як реагувати на поведінку дітей екологічно та де знайти ресурси для цього.

ПОРУЧ — спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».

Джерело:https://www.unicef.org/ukraine/

Залишити коментар