Ознайомлювальний курс надає загальну інформацію про холеру, включаючи принципи профілактики та боротьби з нею. Крім того, навчання містить інформацію про Глобальну робочу групу з боротьби з холерою (GTFCC) та стратегію «Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року».
Знання надаються через презентації, стенограми та тест для самоперевірки, які можна завантажити, і які можна переглядати в індивідуальному темпі. Це є частиною підтримки, яку ВООЗ надає Україні для підготовки до сезону холери.
Людина може захворіти на холеру після вживання води чи їжі, зараженої бактерією Vibrio cholerae.
Холера вражає як дітей, так і дорослих, і може призвести до смерті протягом декількох годин, якщо її не лікувати. Однак, у багатьох людей захворювання минає безсимптомно або з легкими чи помірними симптомами. Більше інформації про холеру тут:
https://bit.ly/3DxUsqs
Ви можете завантажити програму
і Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cholera…
